Impregnaty FILA

PRODUKTY SŁUŻĄCE DO PIELĘGNACJI POWIERZCHNI PODŁOGOWYCH

Terrakota, drewno, marmur, klinkier, gres, cement – Nie ma materiału, którego tajemnic nie zna nasza firma. Włoskie przedsiębiorstwo chemiczne FILA założone zostało w 1943 roku. W przeciągu 50 lat małymi krokami, firma ta zdobyła wiodącą pozycję na rynku. Obecnie Fila oferuje szeroki asortyment produktów, które poddane były wielu innowacjom; asortyment ten może być wykorzystywany do pielęgnacji rożnego rodzaju powierzchni.

Szczególne znaczenie naszej firmy podkreśla się ze względu na fakt, że producenci różnego rodzaju materiałów wykończeniowych ( podłóg) współpracują obecnie z FILA w celu maksymalnego wykorzystania zalecanych wskazówek oraz rozwiązań problemów z użytkowaniem owego asortymentu. Z tego powodu strategia działania Firmy na przestrzeni wielu lat została wielokrotnie udoskonalona nie tylko w sensie polepszania oferowanych produktów, ale także poprzez systematyczne polepszanie obsługi klienta.

Produkty Fila są całkowicie naturalne, z dodatkiem olejów nadają one podłogom drewnianym efekt miękkiego oraz delikatnego połysku, który ożywia drewno ujawniając jego siłę.

Występują trzy sposoby utrzymania w optymalnym stanie przez wiele lat swoistej elastyczności i mocy materiałów drewnianych: zastosowanie olejów naturalnych, woskowanie oraz lakierowanie powierzchni. Poprzez wieloletnie studiowanie, rozwój oraz pojęte wielorakie przedsięwzięcia firma Fila stworzyła najlepsze środki czyszczące, polerujące oraz woskujące, które znane i szanowane są na całym świecie.

Pliki do pobrania